fbpx

Strefa Innowatora PC

ZGŁOŚ SWÓJ PROJEKT DO STREFY INNOWATORA

Zanim zgłosisz projekt, zapoznaj się z regulaminem, który dostępny jest pod tym LINKIEM.

Nie wiesz, czy Twój projekt nadaje się, jest wystarczająco "innowacyjny" by wziąć udział w konkursie? Zaaplikuj - chcemy pokazać wszystko to, co powstaje w labolatoriach, prywatnych domach i szalonych głowach. Udział w strefie Innowatora to też świetna zabawa - oprócz nagrody głównej szykujemy nagrody niespodzianki dla pozostałych uczestników. Nie wahaj się - dołącz do grona ludzi ciekawych świata 🙂

 

Udział w Strefie Innowatora to szansa na pokazanie twojego projektu szerokiemu gronu odbiorców oraz możliwość wygrania nagrody głównej - 1000 zł w gotówce. Aby to zrobić musisz:

  1. Uzupełnić poniższy formularz rejetsracyjny
  2. Zarejestrować się i opłacić bilet wstępu na Printed Conference

Po spełnieniu powyższych wymogów formalnych, przygotujemy dla ciebie przestrzeń w Strefie Innowatora, gdzie będziesz mógł zaprezentować swój innowacyjny projekt. Będziesz miał do dyspozycji stolik na którym w czasie przerw, będziesz prezentował swoje rozwiązanie.

Pamiętaj, komisja konkursowa dokonuje oceny na podstawie Twojego zgłoszenia oraz fizycznego obiektu, który zobaczy w Strefie Innowatora.

Jeśli (z rożnych względów) nie możesz pojawić się w dniu konferencji z wydrukowanym przedmiotem - daj nam znać - porozmawiamy o możliwościach

Komisja konkursowa oceni wszystkie projekty zgodnie z kryteriami, które obejmują: innowacyjność projektu, poziom skomplikowania projektu, użyteczność projektu oraz jego walory estetyczne i jakość wykonania.

Pamiętaj: Twój zgłoszony projekt to Twoja własność i jako organizatorzy nie przejmujemy żadnych praw do niego. Jeśli nie odpowiedzieliśmy na jakieś nurtujące Cię pytanie, odezwij się do nas i rozwiejemy wątpliwości!

Dodaj komentarz

Required fields are marked

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

Subscribe to our newsletter

Get updates direct to your inbox.

FreshMail.pl